Koncepcją Gabriel Salon Zdrowego Biustu-Profesjonalny dobór biustonosza to dbałość o zdrowie i piękno każdej kobiety oraz ich edukacja w zakresie pielęgnacji i dbania o biust. W naszym salonie Panie korzystają z usług Certyfikowanej Brafitterki , która bezpłatnie oraz indywidualnie dobiera biustonosz oraz uczy całej procedury pielęgnacji i użytkowania bielizny na co dzień. Inspirują nas kobiety i praca z nimi. Organizujemy spotkania dla kobiet gdzie z przyjemnością opowiadamy dla czego tak ważną sprawą dla naszego jest dbałość o ciało a przede wszystkim biust. Dzięki intensywnej współpracy z Kosmetologiem, Dietetykiem zadbamy o cześć kosmetyczną Twojego biustu oraz skóry i oragnizmu. Kupony upominkowe dla osób bliskich oraz nagrody dla pracowników to wszystko znajdziesz u nas. Z nami każdy Twój prezent będzie tym najlepszym i cudownym. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego oraz facebooka.Gabriel w zgodzie z Twoim zdrowiem

Gabriel inspiruje się kobietami, a ich potrzeby są dla nas natchnieniem każdego dnia. Cenimy sobie ich delikatność, namiętność i piękno. Sprawimy, że każda kobieta, nosząc naszą bieliznę, odkryje w niej inny wymiar wygody i zmysłowości a przede wszystkim zadba o swoje zdrowie i zdrowie swoich piersi. Natomiast każdy mężczyzna będzie zachwycony jakością kolekcji męskiej.

Gabriel dyskrecja i profesjonalizm

Znamy potrzeby naszych Klientów, szanujemy ich przyzwyczajenia i rozumiemy oczekiwania wobec idealnej bielizny. Niestrudzenie dbamy o to, aby każdy nasz Klient bez względu na wiek, czy sylwetkę, mógł znaleźć u nas to czego potrzebuje. Szeroki wybór asortymentu sprawi, że znajdziesz u nas bieliznę właśnie dla siebie.

Gabriel społecznie

Zorganizujemy kameralne spotkanie, podczas którego bra-fitterka zaprezentuje podstawowe zasady doboru biustonosza oraz przedstawi jak znaczący wpływ na zdrowie i samopoczucie kobiety ma dobrze dobrany biustonosz.